muaymag.com

Tato doména muaymag.com je na prodej.
Pokud o ni máte zájem, kontaktujte nás zde.

Nebo navštivte náš Doménový obchod:
Doménový obchod

Náhodný vtip - sex

Muž navštíví velmi exkluzivní nudistický klub. Hned první den svlékne šaty a začne se tam procházet. Míjí ho krásná, vnadná blondýnka a muž dostane erekci. Dívka k němu přijde a říká: „Volal jsi mě?”

„Ne, proč myslíš?”

„Ty asi musíš být v klubu nový. Dovol tedy, abych ti to vysvětlila. Víš, tady je takové pravidlo, že když dostaneš erekci, znamená to, že mě voláš.”

Smějící se dívka si muže odvede k bazénu a tam se s ním pomiluje. Muž pak pokračuje v prohlídce klubu a navštíví saunu. Jakmile si sedne, uprdne si. Během minuty vstoupí urostlý chlupatý muž a říká: „Volal jsi mě?”

„Ne, proč se ptáš?”

„Tak to asi musíš být v klubu nový. Tady je takové pravidlo, že když si uprdneš, znamená to, že mě voláš, abych přišel.”

Nato svalovec ohne nováčka o lavičku a ojede ho. Teď už zdrcený muž nepokračuje v procházce a rychle se vrací do přijímací kanceláře, kde ho s úsměvem vítá nahá recepční a ptá se, jak mu může pomoci. Muž odpovídá: „Zde je má členská karta, vracím zpět klíče, členský poplatek pět tisíc korun si můžete ponechat, odcházím.”

„Ale, pane, proč tak kvapně?” diví se recepční. „Byl jste zde jen pár hodin a neměl jste ještě ani šanci poznat všechny naše služby a zařízení.”

Muž na to reaguje slovy: „Poslouchejte, slečno, je mi 68 let, erekce se mi dostavuje tak jednou za měsíc, ale prdím každých 15 minut! Odcházím!”

« 240 / 332 »

Nezávislé odkazy: